
Angstig leuke Shotjes voor de Halloween

Angstig leuke Shotjes voor de Halloween

Home » Shotjes Blog » Angstig leuke Shotjes voor de Halloween
En dan is het 31 oktober. Pompoenen worden uitgehold, bloederige zuster pakjes komen terug van de stomerij, hier en daar wordt er een beetje geschminkt, kortom het is weer Halloween.
Een steeds populairder wordend feestje voor jong, maar zeker ook voor oud. Tuurlijk heb je al een bloederige Punch klaar staan en hier en daar wat slijmerige hapjes. Maar hoe leuk is het om jouw Halloween avond nog wat extra griezeligheid te geven met een paar angstig lekkere Halloween shotjes.
Wij van Shotjepedia hebben precies dat voor je op een rijtje gezet. Een selectie van de beste Halloween shotjes speciaal voor dit gezellige thema feestje.
Dus pak die bezem, vlieg naar de dichtsbijzijnde slijterij en haal de benodigde dranken om deze vette Trick or Treat Shots toe te kunnen voegen aan jouw Halloween Party Versiering.
Dit bericht kun je delen

We beginnen met een klassieker. Door ‘s nachts lichaamsdelen uit graven te stelen en die dan met wat behendig knip en plakwerk aan elkaar te monteren, wist Dr. Frankenstein met zijn assistent Igor een wezen tot leven te wekken en dat allemaal met een bliksemschicht.
Wat ze die avond gedronken hadden? Men zegt het Frankenstein shotje.
Hier heb je van ons het recept om je eigen monsterlijke creatie tot leven te laten komen.
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglas, Barlepel
Bereidingswijze:
- 3/4 Sourz Apple
- 1/4 Jägermeister.
Vul drievierde van het shotglas met de Sourz Apple, schenk daarna met behulp van de Barlepel de Jägermeister er op.


Armen vooruit en blik op oneindig. Met dit fraaie Zombie Brain shotje laat je misschien mensen kokhalzen als ze het zien, maar maak je geen zorgen de smaak is uitstekend.
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglas, Barlepel
Bereidingswijze:
- 2/4 Perzik Likeur
- 1/4 Baileys
- 1/4 Creme de Menthe
- Druppels Grenadine Siroop
Vul tweevierde van het shotglas met Perzik Likeur, schenk daarna met behulp van de barlepel de Baileys er op tot iets onder de rand. Schenk vervolgens langzaam de Creme de Menthe erbij. Als laatste een paar druppels grenadine.


Vroeger werd deze drank gemaakt met de steen der wijzen. Gelukkig is er nu een makkelijkere manier om dit magische knal groene drankje te maken en wij delen graag het recept. Dus bereid je voor om voor eeuwig te leven, of nouja in ieder geval de hele avond.
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglazen, Shaker, ijsblokjes
Bereidingswijze:
- 3/4 Appel Likeur
- 1/4 Rum
- 1/4 Cointreau
Vul de shaker met wat ijsblokjes, voeg de drie dranken toe, even goed schudden en klaar, zo serveer je een lekker koud Elixer shotje.


Nog zo’n angstig vet shotje die niet mag ontbreken op je Halloween party. Alsof je zelf in Area51 ben geweest om een paar Alien Brains op de kop te tikken. Hoe het eruit ziet en hoe het smaakt is gewoonweg dubbel genieten.
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglas, Barlepel
Bereidingswijze:
- 2/4 Perzik Likeur
- 1/4 Baileys
- 1/4 Blue Curacao
- Druppels Grenadine Siroop
Vul tweevierde van het shotglas met Perzik Likeur, schenk daarna met behulp van de barlepel de Baileys er op tot iets onder de rand.
Schenk vervolgens langzaam de Blue Curacao erbij. Als laatste een paar druppels grenadine.
Naar dit shotje zit je nog wel even te turen.

Tekst gaat verder na advertentie

Het bekende zwevende laken met twee gaten erin is natuurlijk niet weg te denken bij Halloween. Een leuk extraatje aan dit shotje is dat het oplicht met blacklight. Whooooeeeeehoeee!
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglas, Shaker, ijsblokjes
Bereidingswijze:
- 3/4 Wodka
- 1/4 Cointreau
- Vleugje Citroensap
Vul de shaker met wat ijsblokjes, voeg de Vodka en de Cointreau toe. Knijp een halve citroen uit en dan even goed schudden.
Schenk vervolgens de shotglaasjes in tot iets onder de rand en top het af met de tonic.


De zwarte weduwe is een van de giftigste spinnen ter wereld, het heeft een neurotoxisch gif dat de spieren verlamt. Drink er niet te veel want dit shotje heeft een soort van het zelfde effect. Voor je het weet sta je te wankelen in je Jack Sparrow kostuum. Kortom een zeer lekker maar gevaarlijk spinnetje.
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglas, Barlepel
Bereidingswijze:
- 1/3 Aarbeien Likeur
- 1/3 Sambuca Black
- 1/3 Baileys
Vul éénderde van het shotglas met de Aardbeien Likeur, schenk daarna met behulp van de barlepel de Sambuca Black er op tot iets onder de rand. Voeg als laatste voorzichtig wat Baileys toe.


Ben je opzoek naar wat romantiek tijdens Halloween, dan is deze liefdes drank de key to someone’s heart. Pas op want dit is heftiger dan de pijlen van cupido. De Celine Dion deuntjes zijn niet meer uit je kop te krijgen na een love Potion Shotje.
Ingrediënten:
Bar tools:
Shotglazen, Shaker, ijsblokjes
Bereidingswijze:
- 1/4 Wodka
- 1/4 Kersen Likeur
- 2/4 Cranberry Sap
Vul de shaker met wat ijsblokjes, voeg de drie dranken toe en dan lekker schudden. Alleen nog uitschenken en klaar.
Tip! Sexy suiker randje op het glas. Schenk een laagje Kersen Likeur op een schoteltje en een leg bergje suiker op een ander schoteltje. Plaats het shotglaasje ondersteboven op het likeur schoteltje en vervolgens op de suiker.

Shotjes Recepten
Dit waren de Halloween Shotjes voor een griezelig gezellige avond. NIX18 en drink met mate(n). Deel vooral je creaties op de socials en tag @shotjepedia. We zijn reuze benieuwd! Wil je nog meer recepten ontdekken? Bekijk dan deze shotjes database.